KAISAI

HÍREK – 2021.04.08.

A/C brand manager álláshirdetés

A Soós és Társa Hűtőtechnikai Zrt. 30 éves múltra tekint vissza. Üzlethálózatával, cégünk kiemelkedő résztvevője a hazai hűtés- és klímatechnikai nagykereskedelemnek. A Kaisai légkondicionálók magyarországi forgalmazójaként, értékesítési tevékenységünk dinamikus bővítése miatt keresünk egy munkatársat azonnali belépéssel a budapesti központunkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési folyamat követése és beszállítói kapcsolattartás
  • Készletfigyelés és logisztikai koordináció
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Részvétel a kereskedelmi koncepció kialakításában
  • Forgalmazói szerződések adminisztrációja
  • Kereskedelmi és marketingakciók követése (költségvetés, tartalomgyártás, médiakoordináció), anyagok létrehozásában való aktív részvétel
  • Rendszer-adminisztrációs feladatok
  • Reklamációs ügyek adminisztratív feladatai
  • Bemutató terem fejlesztése és karbantartása
  • Szakmai belső képzések bonyolítására (szervezés, oktatóanyagok készítése, képzés lebonyolítása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy a megfelelő jelölt, ha alaposan ismered a klímatechnikai piacot, hasonló területen rendelkezel tapasztalattal és műszaki végzettséged van. Munkád elengedhetetlen része a külföldi szállítókkal való kapcsolattartás, így stabil angol nyelvtudással kell, hogy rendelkezz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mivel munkád egy részét a központi irodánkban végzed, így budapesti lakhelyed előnyt jelent.

Amit kínálunk:

A csapat tagjaként lehetőséged lesz egy új márka bevezetését végig kísérni egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cégnél. Munkádat magas szintű szállítói támogatással végezheted és kulturált környezetben, fiatalos csapatban tudsz majd dolgozni. Elhivatottságod versenyképes jövedelemmel és jutalékrendszerrel honoráljuk. Támogatjuk az irodai és az otthoni munkavégzést is. Hosszú távra tervezünk veled, így belső és külső képzéseken is részt veszel majd.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1163 Budapest, Kövirózsa utca

Jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével várjuk a robert.bacsa (@) soos.hu e-mail címen!